Drzewicz

Fojutowo


wiecej

Galeria wideo


wiecej

Sierpniowe koncerty w Chojnicach i Swornegaciach

Już w sierpniu w Chojnicach i Swornegaciach zagrają prawdziwe muzyczne „perełki”.

4 sierpnia w Chojnicach na Nocy Poetów we Fosie Miejskiej zagra zespół RAZ.DWA.TRZY. Koncert rozpocznie się około godz. 23.00

Natomiast 17 i 18 sierpnia warto wybrać się do Swornegaci na imprezę Sworskie Klimaty. Gośćmi w „Sworach” będą: Maciej Miecznikowski, Wolna Grupa Bukowina oraz Pod Budą. Impreza odbędzie się w amfiteatrze letnim nad Jeziorem Karsińskim.

NIESTETY ODWOŁANY ZOSTAŁ KONCERT W SWORNEGACIACH

„Gminny Ośrodek Kultury w Chojnicach realizator imprezy „Sworskie Klimaty” organizowanej przez Lokalna Grupę Działania Sandry Brdy oświadcza, że z powodu nie przyznania organizatorowi środków na ww. wydarzenie zmuszony jest odwołać koncerty zespołów „Wolna Grupa Bukowina” i „Pod Budą”.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie przepraszamy i jednocześnie zapraszamy na koncert Macieja Miecznikowskiego i zespołu Ajagore organizowany przez Stowarzyszenie Wdzydzko – Charzykowska Lokalna Grupa Rybacka „Morenka” oraz Gminny Ośrodek Kultury w Chojnicach, który odbędzie się w dniu 18 sierpnia 2012 r. w Amfiteatrze Letnim im. Ottona Weilanda w Charzykowach.”

Ten wpis umieszczono w kategorii Bez kategorii. Dodaj link do ulubionych. Zarówno komentarze jak i trackbacki są aktualnie wyłączone

©2012 przez Bory-Tucholskie.info.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.